Author: e***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: اللهم بارك نفس الصورة
顏色: 銅色
起價
H1
H11
H7
9006
9005
H4
9012
9007
H13
880
| Material | Aluminum |
| Batteries Included | No |
| Color | Bronze |
| Power Supply | Car Charger |
| Lamp Life | >50000Hrs |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | >100W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq25070242147844141 |
Overall Rating: 4.86/5
Author: e***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: اللهم بارك نفس الصورة
顏色: 銅色
Author: h***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very good thank you ❤️
顏色: 銅色
Author: b***h
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very satisfied. much better light than the original bulbs. quick delivery and good product
顏色: 銅色
Author: w***q
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very satisfied with this
顏色: 銅色