
2支装黄铜面部按摩器 | 纯黄铜眉部及面部穴位按摩棒,手动使用
SKU: sb260305101902362637512
Price and availability
HK$25.00
規格
2PC
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

2PC
| Material | Copper Alloy |
| Target Use Body Part | Head |
| Color | Multicolor |
| Function | Massage |
| Type | Massage Annular |
| 長度 | 1.8 cm |
| 寬度 | 1.8 cm |
| 高度 | 6.2 cm |
| SKU | sb260305101902362637512 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.