Author: Y***r
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 價格實惠 買來裝飾用不會心疼~~
顏色: 白色
尺寸: 均碼

| Material | ABS |
| Pattern Type | Colorblock |
| Shapepattern | Other |
| Style | Y2K |
| Occasion | Wedding |
| Festivals | Christmas |
| Color | White |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Body Part | Face Rhinestones |
| Batteries Included | No |
| 高度 | 1 cm |
| 寬度 | 10 cm |
| 長度 | 26 cm |
| SKU | sb2303290900616251 |
Author: Y***r
Date:
Review: 價格實惠 買來裝飾用不會心疼~~
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: y***2
Date:
Review: 有兩組真的超級划算 好看
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: 6***z
Date:
Review: 商品品質很好包裝完整出貨快速整體體驗令人滿意
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: 6***z
Date:
Review: 商品品質很好包裝完整出貨快速整體體驗令人滿意
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.