
2个921/912 T15 LED倒车灯,白/红/黄三色T16汽车倒车停车灯,W16W汽车灯,3014SMD超亮
SKU: sq260403145794742426102
Price and availability
HK$110.85
款式:
T15
顏色
紅色
白色
黃色
尺寸
均碼
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

紅色
白色
黃色
均碼
| Material | Aluminum |
| Power Supply | Car Charger |
| Style Type | T15 |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 10W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 3000~4000LM |
| SKU | sq260403145794742426102 |
Brand Name: TOAUTO
Brand Page: https://www.shein.com.hk/Brands/TOAUTO-sc-0145184279.html
Quality: 1128684 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.