- Video












2个装9003 H4 LED大灯灯泡套装,远近光通用,超亮白光,不含电池
SKU: sq260510154091418121307
Price and availability
HK$107.00
款式:
2pcs
顏色
白色
插頭類型
H4
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護
白色
H4
| Material | Aluminum |
| Batteries Included | No |
| Power Supply | Car Charger |
| Lamp Life | 50000Hrs |
| Style Type | 2pcs |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 60W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 5000~6000LM |
| SKU | sq260510154091418121307 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.