- Video













2个6000K 12V LED大灯灯泡,H4/H7/H11 9005/9006/H1,3000+流明,12V输入,6000K色温,耐用铝合金外壳,适用于轿车、卡车、SUV,无需电池
SKU: sq260306170968338588318
Price and availability
HK$190.11
款式:
Red DF
顏色
白色
插頭類型
H1
H11
H7
9006
9005
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護
白色
H1
H11
H7
9006
9005
| Material | Aluminum |
| Batteries Included | No |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Features | Waterproof |
| Lamp Life | 50000Hrs |
| Style Type | Red DF |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 15W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 5000~6000LM |
| SKU | sq260306170968338588318 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.