Author: w***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: يجنننننننننننننن يهبببببببببببببللللل واااااااو❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
顏色: 銀色 | 尺寸: 均碼

| Material | Aluminum |
| Power Supply | Car Charger |
| Color | Silver |
| Power | 35W |
| Color Temperature | 6000K |
| Voltage | 12V |
| Type | Bulbs(Xenon) |
| Lumens | 3000~4000LM |
| SKU | sq2310140462499476 |
Overall Rating: 4.92/5
Author: w***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: يجنننننننننننننن يهبببببببببببببللللل واااااااو❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
顏色: 銀色 | 尺寸: 均碼
Author: f***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: شكرا شي ان منتج رائع 💙💙💙💙💙
顏色: 銀色 | 尺寸: 均碼
Author: l***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: جميل جدا اتمنى الحصول عليه باسرع وقت ممكن وشكرا
顏色: 銀色 | 尺寸: 均碼
Author: j***z
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Good product! The best!
顏色: 銀色 | 尺寸: 均碼