
2个120W H15 LED大灯灯泡,CANBUS接口,6000K白光,40000流明,带散热风扇,无故障。
SKU: sq260304173257950995406
Price and availability
HK$428.09
款式:
A
顏色
白色
插頭類型
H15
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

白色
H15
| Material | Aluminum |
| Power Supply | Car Charger |
| Style Type | A |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | >100W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq260304173257950995406 |
Brand Name: TOAUTO
Brand Page: https://www.shein.com.hk/Brands/TOAUTO-sc-0145184279.html
Quality: 1811386 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.