- Video















2个H7 LED大灯灯泡套装,远光灯/近光灯,6000K白光,3000K黄光,8000K蓝光,亮蓝色,不含电池
SKU: sq260425145831258232166
Price and availability
HK$80.17
款式:
H7
顏色
6000K 白色
3000K 黃色
8000K 藍色
插頭類型
H7
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護
6000K 白色
3000K 黃色
8000K 藍色
H7
| Material | Aluminum |
| Batteries Included | No |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Lamp Life | >50000Hrs |
| Style Type | H7 |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 70W~80W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq260425145831258232166 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.