
2个高功率T10 194 920 912 921 168 LED Canbus超亮54 SMD 4014芯片灯泡 汽车停车倒车远光灯
SKU: sq260406162672233104126
Price and availability
HK$74.00
款式:
A
顏色
白色
尺寸
均碼
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

白色
均碼
| Material | Aluminum |
| Batteries Included | No |
| Lamp Life | 50000Hrs |
| Features | Waterproof |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Light Source | LED Lights |
| Style Type | A |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 24W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 2000LM |
| SKU | sq260406162672233104126 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.