
2个1157 2357琥珀黄色LED灯泡,超亮2057 2357 7528 BAY15D LED替换灯泡,适用于转向灯/方向灯,3030-SMD 12V
SKU: sq260305155869607860270
Price and availability
HK$62.46
款式:
A
顏色
紅色
白色
黃色
尺寸
1156
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

紅色
白色
黃色
1156
| Material | Titanium Alloy |
| Batteries Included | No |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Features | Waterproof |
| Lamp Life | 50000Hrs |
| Style Type | A |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 8W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 5000~6000LM |
| SKU | sq260305155869607860270 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.