
NEW
2个1156 LED灯泡超亮红色1141 1003 7506 BA15S尾灯带投影仪3030 42SMD芯片刹车灯倒车灯停车灯
SKU: sq260505144474849194248
Price and availability
HK$106.11
款式:
A
顏色
紅色
白色
尺寸
1157
1156 ba15s
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

紅色
白色
1157
1156 ba15s
| Material | Aluminum |
| Batteries Included | No |
| Lamp Life | 50000Hrs |
| Features | Waterproof |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Light Source | LED Lights |
| Style Type | A |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 24W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 2000LM |
| SKU | sq260505144474849194248 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.