- Video











TOAUTO 2个H7 LED投影汽车大灯灯泡透镜CANBUS高功率100W 30000LM CSP涡轮LED二极管灯泡12V
SKU: sq260305160705444499559
Price and availability
HK$336.88
款式:
A
顏色
白色
插頭類型
H7
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護
白色
H7
| Material | Aluminum |
| Power Supply | Car Charger |
| Style Type | A |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 90W~100W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq260305160705444499559 |
Brand Name: TOAUTO
Brand Page: https://www.shein.com.hk/Brands/TOAUTO-sc-0145184279.html
Quality: 5767731 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.