- Video












TOAUTO 2个H1 LED灯泡,CANBUS接口,20000流明,70瓦,无风扇,H1涡轮灯,汽车大灯,即插即用,6500K色温,12V
SKU: sq260330150959851154713
Price and availability
HK$236.68
款式:
A
顏色
白色
插頭類型
H1
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護
白色
H1
| Material | Aluminum |
| Power Supply | Car Charger |
| Style Type | A |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 70W |
| Color Temperature | 6500K |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq260330150959851154713 |
Brand Name: TOAUTO
Brand Page: https://www.shein.com.hk/Brands/TOAUTO-sc-0145184279.html
Quality: 4123872 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.