
2个200W 60000LM 360° LED大灯灯泡 H1 H7 H11 9005 HB3 9006 HB4 6000K 白色即插即用汽车大灯
SKU: sq260312165209928043182
Price and availability
HK$536.00
款式:
A
顏色
白色
插頭類型
H1
H11
H7
9006
9005
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

白色
H1
H11
H7
9006
9005
| Material | Copper |
| Power Supply | Car Charger |
| Style Type | A |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | >100W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq260312165209928043182 |
Brand Name: TOAUTO
Brand Page: https://www.shein.com.hk/Brands/TOAUTO-sc-0145184279.html
Quality: 7002389 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.