Author: k***x
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Perfect
顏色: 彩色

Yellow-1156 BA15S P21W
Red-1156 BA15S P21W
Yellow-1157 BA15D
Yellow-1156 BAU15S PY21W
White-1156 BAU15S PY21W
White-1157 BA15D
Red-1157 BA15D
Yellow-1157 BAY15D P21 5W
Red-1156 BAU15S PY21W
White-1156 BA15S P21W
Red-1157 BAY15D P21 5W
White-1157 BAY15D P21 5W
| Material | Aluminum |
| Batteries Included | No |
| Color | Multicolor |
| Power Supply | Car Charger |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 20W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 3000~4000LM |
| SKU | sq25101703641910805 |
Overall Rating: 4.96/5
Author: k***x
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Perfect
顏色: 彩色
Author: k***x
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Perfect
顏色: 彩色
Author: d***h
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very high quality like rvecommend it like like like
顏色: 彩色 | 1 photo(s)
Author: w***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Thnx sheinnnnnn thank you sheinnnn the best sheinnn😍😍😍😍❤️❤️❤️👍👍
顏色: 彩色