Author: 8***m
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Good 物超所值!!
顏色: 咖啡棕

28 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Mocha Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Y2K |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 275 g |
| 長度 | 70 cm |
| 頭圍 | 53-58 cm |
| SKU | sb2408275054496876 |
Author: 8***m
Date:
Review: Good 物超所值!!
顏色: 咖啡棕
Author: e***8
Date:
Review: 有點扁
顏色: 摩卡棕
Author: c***7
Date:
Review: Value for money: i really love this one! Feels like real hair🥳 Easy to wear: Also struggle wants to wear this one. Maybe its my first time 😆 Comfortable to wear: so comfortable to wear
顏色: 咖啡棕
Author: k***7
Date:
Review: beautiful and good size hair extension
顏色: 咖啡棕
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.