Author: y***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 易穿戴: 十分容易穿戴卷度也很好看
顏色: 挑染棕色

28 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Gold |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Party |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 294 g |
| 長度 | 71 cm |
| 頭圍 | 53-58 cm |
| SKU | sb25012209493301010 |
Author: y***0
Date:
Review: 易穿戴: 十分容易穿戴卷度也很好看
顏色: 挑染棕色
Author: 小***太
Date:
Review: 長度捲度色澤都好看就是很難戴上髮際線不自然
顏色: 挑染棕色
Author: y***0
Date:
Review: 造型十分美麗也好穿著
顏色: 挑染棕色
Author: M***e
Date:
Review: 👍🏾👍🏾👍🏾👍🏾👍🏾👍🏾👍🏾👍🏾👍🏾👍🏾👍🏾👍🏾👍🏾👍🏾👍🏾👍🏾👍🏾👍🏾👍🏾👍🏾👍🏾👍🏾👍🏾
顏色: 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.