
这款28英寸长的合成假发,拥有自然波浪卷发,呈现迷人的棕色。它带有刘海设计,并采用耐热纤维制成,确保经久耐用。这款假发非常适合女士日常佩戴,外观自然逼真,堪称馈赠佳品。
SKU: sb260316161545611119528
Price and availability
HK$85.00
假髮長度
28 inch
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

28 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Kinky Curly |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 260 g |
| 長度 | 71 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb260316161545611119528 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.