
NEW

这款28英寸长的合成假发,拥有自然波浪卷发造型,颜色为迷人的黑色。它采用耐热纤维制成,确保经久耐用。这款假发非常适合日常佩戴,能够打造自然逼真的效果。
SKU: sb260326142183703281152
Price and availability
HK$62.13
假髮長度
28 inch
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護


28 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Black |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 265 g |
| 長度 | 73 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb260326142183703281152 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.