Author: h***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 品質不錯,尺寸符合敘述,有機會會再回購。
顏色: 黑色
28 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Gray Highlight |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 265 g |
| 長度 | 70 cm |
| 頭圍 | 52-58 cm |
| SKU | sb260312151864139456496 |
Author: h***1
Date:
Review: 品質不錯,尺寸符合敘述,有機會會再回購。
顏色: 黑色
Author: h***1
Date:
Review: 品質不錯,尺寸符合敘述,有機會會再回購。
顏色: 黑色
Author: h***1
Date:
Review: 品質不錯,尺寸符合敘述,有機會會再回購。
顏色: 黑色
Author: i***u
Date:
Review: Gooooooooooooood praaaaaaaaaaaaaaaada
顏色: 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.