
28英寸灰金色长款波浪卷假发,中分合成假发,高密度自然逼真假发,适合角色扮演、万圣节、日常佩戴
SKU: sb260317152074439170000
Price and availability
HK$140.00
假髮長度
28 inch
尺寸指南
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

28 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Gold |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 2810 g |
| 長度 | 72 cm |
| 頭圍 | 52-58 cm |
| SKU | sb260317152074439170000 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.