
27GR83Q-B 27 UltraGear QHD 1ms 240Hz Gaming Monitor
SKU: se260321041851667406200
Price and availability
HK$3,893.67
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

| Resolution | 4K |
| Color | Black |
| Type | Desktop Monitors |
| Refresh Rate | 100Hz |
| Response Time | 5ms |
| Screen Size | 27" |
| Screen Size Range | 27" to 32" |
| Brightness | 300cd/m |
| SKU | se260321041851667406200 |
Brand Name: LG
Quality: 9579044 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.