
NEW
270支迷你斜角平头遮瑕化妆刷,适用于液体遮瑕膏、粉底霜、粉状产品晕染
SKU: sb260422185186083631144
Price and availability
HK$15.92
規格
270遮瑕刷
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

270遮瑕刷
| Material | Polyamide |
| Handle Material | Plastic |
| Bristle Material | Nylon |
| Color | Multicolor |
| Type | Concealer Brushes |
| 高度 | 2 cm |
| 長度 | 15 cm |
| 寬度 | 2 cm |
| SKU | sb260422185186083631144 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.