Author: s***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 好好看,想要變換心情很適合
顏色: 灰色

26 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Grey |
| Type | Headband Wigs |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Water Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 256 g |
| 長度 | 66 cm |
| 頭圍 | 54 cm |
| SKU | sb2406049998908988 |
Author: s***5
Date:
Review: 好好看,想要變換心情很適合
顏色: 灰色
Author: x***5
Date:
Review: 感覺只適合拍照 ,頭頂髮根的地方滿粗糙的,但拍照抓個角度是很好看的。
顏色: 灰色
Author: S***a
Date:
Review: SOOOOOOOOOOOOOO CUTE!!!!!!!!! I loveeeeeeeeee it 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍 Value for money: good Easy to wear: yes Comfortable to wear: super comfy Hairstyle Stylishness: easy
顏色: 灰色
Author: m***3
Date:
Review: super nice ang ganda
顏色: 灰色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.