Author: j***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 還可以還可以還可以還可以
顏色: 白色
26 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | White |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 250 g |
| 長度 | 65 cm |
| 頭圍 | 53-58 cm |
| SKU | sb2306027327330011 |
Author: j***a
Date:
Review: 還可以還可以還可以還可以
顏色: 白色
Author: j***8
Date:
Review: 易打結、落毛,包裝可以增加保養指示
顏色: 白色
Author: s***0
Date:
Review: 實體跟照片一樣 沒有落差 讚
顏色: 白色
Author: g***8
Date:
Review: CP值高: 👍👍👍👍👍👍 易穿戴: 👍👍👍👍👍👍👍
顏色: 白色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.