Author: r***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: value for money easy to wear comfortable to wear easy
顏色: 摩卡棕

26 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Pink Ombre |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Party |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 259 g |
| 長度 | 65 cm |
| 頭圍 | 53-58 cm |
| SKU | sb25012589984555192 |
Author: r***6
Date:
Review: value for money easy to wear comfortable to wear easy
顏色: 摩卡棕
Author: s***o
Date:
Review: super comfy wig, looks fabulous i'm happy
顏色: 漸層粉紅色
Author: N***a
Date:
Review: Comfortable to wear: very happy with what i ordered.
顏色: 香檳色
Author: j***7
Date:
Review: woooooooooooooooooooooooooooooooooooooow
顏色: 摩卡棕
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.