
26吋直髮合成假髮,耐熱長紅黑雙色瀏海長直假髮,附玫瑰色網帽,適合日常配戴、派對、活動,耐熱纖維髮
SKU: sb260325165213463959264
Price and availability
HK$135.11
假髮長度
26 inch
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

26 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 80 |
| 淨重 | 333 g |
| 長度 | 66 cm |
| 頭圍 | 57 cm |
| SKU | sb260325165213463959264 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.