
NEW
26英寸优质纤维白色卷发假发长波浪合成假发带刘海白色角色扮演假发女士节日派对假发高温丝
SKU: sb260512120125867079565
Price and availability
HK$145.00
假髮長度
26 inch
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

26 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Not Heat Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | White |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Festival |
| Curl | Water Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | Do not Perm or Dye |
| 淨重 | 324.1 g |
| 長度 | 30 cm |
| 寬度 | 22 cm |
| SKU | sb260512120125867079565 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.