Author: G***u
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 最近還在學戴假髮,怎麼都沒辦法戴像圖片麻豆一樣自然🤦♀️
顏色: 彩色
26 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Brown |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 250 g |
| 長度 | 65 cm |
| 頭圍 | 52-58 cm |
| SKU | sb2306212241413510 |
Author: G***u
Date:
Review: 最近還在學戴假髮,怎麼都沒辦法戴像圖片麻豆一樣自然🤦♀️
顏色: 彩色
Author: s***9
Date:
Review: Enjoy your meal and you can do it now and I can do it now and I don't want
顏色: 彩色
Author: l***0
Date:
Review: good good good good good good good good good good good
顏色: 棕色
Author: m***4
Date:
Review: 貴又爛,又比越南的貴
顏色: 漸層棕色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.