
26-Inch Middle Part Long Body Wave Wigs Ombre Pink Wigs,Heat Resistant Synthetic Wigs For Women,For Cosplay,Daily,Party
SKU: sb251117664440478577
Price and availability
HK$411.00
假髮長度
26 inch
尺寸指南
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

26 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Pink Ombre |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 275 g |
| 長度 | 65 cm |
| 頭圍 | 53-58 cm |
| SKU | sb251117664440478577 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.