Author: A***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Kualitas bagus nyaman dipakai harga terjangkau🥰🥰🥰
顏色: 黑色
26 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Black |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 250 g |
| 長度 | 65 cm |
| 頭圍 | 55 cm |
| SKU | sb2403018641646874 |
Overall Rating: 4.94/5
Author: A***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Kualitas bagus nyaman dipakai harga terjangkau🥰🥰🥰
顏色: 黑色
Author: 6***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
顏色: 黑色
Author: s***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
顏色: 黑色
Author: G***l
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
顏色: 黑色 | 3 photo(s)