Author: h***M
Date:
Review: Very good product i love it ❤️❤️❤️❤️❤️
顏色: 漸層

26 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Ombre |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 270 g |
| 長度 | 65 cm |
| 頭圍 | 53-58 cm |
| SKU | sb25012066616527704 |
Author: h***M
Date:
Review: Very good product i love it ❤️❤️❤️❤️❤️
顏色: 漸層
Author: A***i
Date:
Review: كتيييير حلويييين 😘😘 بيجننوووووو 😎بنصحكن تطلبوهن ❤️❤️كتير كتير كتير حلويييين 😀بيجننووووووووووكتيييير حلويييين 😘😘 بيجننوووووو 😎بنصحكن تطلبوهن ❤️❤️كتير كتير كتير حلويييين 😀بيجننوووووووووو
顏色: 漸層
Author: a***1
Date:
Review: Beautiful product I highly recommend it Beautiful product I highly recommend it
顏色: 漸層
Author: s***2
Date:
Review: Comfortable to wear: حلوووووووووووووووووووووو جميييييييييييييييييييييييييل
顏色: 漸層
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.