
26英寸基本棕色漸層金色長波浪假髮,適合女性自然長波浪捲曲假髮,耐熱合成纖維假髮,日常穿著
SKU: sb2312273477958555
Price and availability
HK$179.00
假髮長度
26 inch
尺寸指南
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

26 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Gold |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Water Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 240 g |
| 長度 | 65 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb2312273477958555 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.