
NEW
26-28英寸金色真人发训练头模(直发) - 含80%真人发,专业美发练习头模,带夹子支架,适用于美发师和编发练习
SKU: sb260506112780038612010
Price and availability
HK$287.00
顏色
金色
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

金色
| Material | Synthetic Fiber |
| Special Selling Point | Wig Caps |
| Type | Connecting Tools |
| 直徑 | 16.5 cm |
| 高度 | 16.5 cm |
| 長度 | 16.5 cm |
| 寬度 | 27 cm |
| 頭圍 | 54 cm |
| SKU | sb260506112780038612010 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.