
NEW
25支装弯针套装,弯头手缝针,耐用C型针,适用于DIY缝纫、修补皮革、地毯、帆布、编织工艺品。
SKU: sb260506112179376535253
Price and availability
HK$33.00
規格
25件/套
顏色
彩色
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

25件/套
彩色
| Material | Carbon Steel |
| Special Selling Point | Crochet Needle |
| Type | Connecting Tools |
| 直徑 | 6 cm |
| 高度 | 5 cm |
| 長度 | 6 cm |
| 寬度 | 5 cm |
| 頭圍 | 5 cm |
| SKU | sb260506112179376535253 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.