Author: t***r
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Can’t wait to wear these!!!
顏色: 粉色

棺材形
| Material | ABS |
| Color | Pink |
| Length | Medium |
| Pattern Type | Graphic |
| Season | Winter |
| Style | Western |
| Texture | Solid State |
| Nail Shapes | Coffin |
| Batteries Required | No Battery |
| Type | Color Nails |
| Finish | Glossy |
| Festivals | Thanksgiving Day |
| 高度 | 0.2 cm |
| 長度 | 2.03-2.61 cm |
| 寬度 | 0.66-1.3 cm |
| SKU | sb251128555411160928 |
Author: t***r
Date:
Review: Can’t wait to wear these!!!
顏色: 粉色
Author: a***5
Date:
Review: انا استخدم هذه البضاعة للتجارة لكنها جيدة جدا و نفس الصورة
顏色: 粉色
Author: 6***6
Date:
Review: very nice colour and super desighn
顏色: 粉色
Author: L***M
Date:
Review: Good quality product and happy with this purchase
顏色: 粉色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.