Author: m***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: not bad
顏色: 粉色

方形
| Material | ABS |
| Color | Pink |
| Nail Shapes | Square |
| Type | 3D Nails |
| 高度 | 0.2 cm |
| 長度 | 1.47-2.05 cm |
| 寬度 | 1.1-1.95 cm |
| SKU | sb2401078508139863 |
Author: m***4
Date:
Review: not bad
顏色: 粉色
Author: D***W
Date:
Review: Thank you for the lovely nails
顏色: 粉色
Author: d***4
Date:
Review: ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
顏色: 粉色
Author: s***2
Date:
Review: same as picture !!!!!!!
顏色: 粉色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.