Author: n***r
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Beautiful beautiful 🤩
顏色: 粉色

方形
| Material | ABS |
| Color | Pink |
| Length | Short |
| Pattern Type | Colorblock |
| Season | Winter |
| Style | French |
| Texture | Solid State |
| Nail Shapes | Square |
| Type | Color Nails |
| Finish | Glossy |
| Festivals | Valentine's Day |
| 高度 | 0.5 cm |
| 長度 | 1.8/2.3 cm |
| 寬度 | 1.1/2.1 cm |
| SKU | sb251226134428846353056 |
Author: n***r
Date:
Review: Beautiful beautiful 🤩
顏色: 粉色
Author: o***e
Date:
Review: Merci shein je suis satisfaite
顏色: 粉色
Author: a***7
Date:
Review: Thank you shein I absolutely love it
顏色: 粉色
Author: t***e
Date:
Review: Just like the pictures
顏色: 粉色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.