
NEW
24片中号杏仁形假指甲,蓝色渐变法式闪粉海星沙滩棕榈树图案假指甲,母亲节礼物,全覆盖且可卸除,适合派对、舞会和日常佩戴
SKU: sb260506175618638427451
Price and availability
HK$26.00
甲型
杏仁形
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

杏仁形
| Material | ABS |
| Color | Multicolor |
| Length | Short |
| Pattern Type | Graphic |
| Season | Winter |
| Style | French |
| Texture | Solid State |
| Nail Shapes | Square |
| Type | Color Nails |
| Finish | Glossy |
| Festivals | Valentine's Day |
| 高度 | 0.5 cm |
| 長度 | 2.7/3.3 cm |
| 寬度 | 0.9/1.8 cm |
| SKU | sb260506175618638427451 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.