Author: 8***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 可愛的耶誕甲片,超應景
顏色: 彩色



杏仁形
| Material | ABS |
| Color | Purple |
| Length | Short |
| Season | Winter |
| Style | French |
| Texture | Solid State |
| Nail Shapes | Square |
| Type | Color Nails |
| Finish | Glossy |
| Festivals | Christmas |
| 高度 | 0.5 cm |
| 長度 | 1.8/2.6 cm |
| 寬度 | 0.7/1.4 cm |
| SKU | sb25090245826809434 |
Author: 8***5
Date:
Review: 可愛的耶誕甲片,超應景
顏色: 彩色
Author: j***m
Date:
Review: very beautiful, can't wait to wear them ... same as the pic
顏色: 粉色
Author: a***7
Date:
Review: Super cute and great quality!
顏色: 彩色
Author: J***3
Date:
Review: These nails are super cute! I am very impressed!
顏色: 彩色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.