
24片装欧式方形短款假指甲,蜜桃色闪粉搭配花朵水钻,短款亮泽持久全覆盖可卸指甲,适合女士派对、晚宴及日常使用。
SKU: sb260316164863500282747
Price and availability
HK$26.00
顏色:粉色
大圖
甲型
方形
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

方形
| Material | ABS |
| Color | Pink |
| Length | Short |
| Pattern Type | Colorblock |
| Season | Winter |
| Style | French |
| Texture | Solid State |
| Nail Shapes | Square |
| Type | Color Nails |
| Finish | Glossy |
| Festivals | Valentine's Day |
| 高度 | 0.5 cm |
| 長度 | 1.29/1.75/1.2/1.7/1.1/1.45/2.3 cm |
| 寬度 | 0.9/1.9/0.6/1.2/1.0/1.85/1.2 cm |
| SKU | sb260316164863500282747 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.