Author: v***r
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 品質算很不錯
顏色: 淺粉色

棺材形
| Material | ABS |
| Color | Baby Pink |
| Length | Medium |
| Pattern Type | Colorblock |
| Season | Winter |
| Style | French |
| Nail Shapes | Coffin |
| Batteries Required | No Battery |
| Type | 3D Nails |
| Finish | Glossy |
| Festivals | Other |
| 高度 | 0.2 cm |
| 長度 | 1.6-2.4 cm |
| 寬度 | 1.15-2.0 cm |
| SKU | sb2311296154590554 |
Author: v***r
Date:
Review: 品質算很不錯
顏色: 淺粉色
Author: 8***u
Date:
Review: The quality of the product is very good. Highly recommended. Very fast.
顏色: 珊瑚粉
Author: r***0
Date:
Review: 手指顯得修長、粉嫩,不顯黑,還不錯
顏色: 藕粉色
Author: w***y
Date:
Review: 不知道原來是透明的,希望不要一下就掉了
顏色: 藕粉色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.