- Video














240W USB4.0 40Gbps 数据传输 Type-C 短充电线
SKU: sw260429094178978362274
Price and availability
HK$37.00
款式
黃色
黑色
白色
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護
黃色
黑色
白色
| Material | Aluminum Alloy |
| Batteries Included | No |
| Length | 13cm |
| Color | Multicolor |
| Interface | Type C |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | No |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 5A |
| Power | 240W |
| SKU | sw260429094178978362274 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.