
24对中长款椭圆形假指甲,叶形欧式可卸指甲,椭圆形美甲头套,中长款全覆盖可卸指甲,哑光和磨砂亚克力指甲。适合女士在派对、毕业舞会和日常佩戴。
SKU: sb251122451249969555
Price and availability
HK$24.00
甲型
杏仁形
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

杏仁形
| Material | ABS |
| Color | Multicolor |
| Length | Short |
| Pattern Type | Halloween |
| Season | Winter |
| Style | French |
| Texture | Solid State |
| Nail Shapes | Square |
| Type | Color Nails |
| Finish | Glossy |
| Festivals | New Year |
| 高度 | 0.5 cm |
| 長度 | 2.2-1.35 cm |
| 寬度 | 1.4-0.7 cm |
| SKU | sb251122451249969555 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.