
NEW
24英寸长波浪卷假发,带刘海,经典铂金色水波纹假发,高密度自然逼真合成假发,适合女性日常、派对、角色扮演等场合。
SKU: sb260410144944192591898
Price and availability
HK$152.00
假髮長度
24 inch
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

24 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Gold |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Party |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 230 g |
| 長度 | 61 cm |
| 頭圍 | 52-58 cm |
| SKU | sb260410144944192591898 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.