Author: y***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 長さがちょうど良く色もきれいです。
顏色: 棕色
22 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Brown Ombre |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Water Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 225 g |
| 長度 | 56 cm |
| 頭圍 | 52-58 cm |
| SKU | sb260408162975235403637 |
Author: y***4
Date:
Review: 長さがちょうど良く色もきれいです。
顏色: 棕色
Author: u***8
Date:
Review: رووووووووووووووووووووووووووووعه
顏色: 挑染棕色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.