Author: k***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Value for money: affordable quality wig Easy to wear: easy to wear Comfortable to wear: comfortable to wear Hairstyle stylishness: I think its fun and trendy
顏色: 彩色

24 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Curly Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 185 g |
| 長度 | 55.88 cm |
| 頭圍 | 53-58 cm |
| SKU | sb25052319219246633 |
Author: k***1
Date:
Review: Value for money: affordable quality wig Easy to wear: easy to wear Comfortable to wear: comfortable to wear Hairstyle stylishness: I think its fun and trendy
顏色: 彩色
Author: p***s
Date:
Review: i looooooove it so much
顏色: 彩色
Author: t***8
Date:
Review: Value for money: great price Easy to wear: easy and comfy Comfortable to wear: comfortable to wear not hot Hairstyle stylishness: love the style
顏色: 彩色
Author: s***3
Date:
Review: Haven’t tried it yet
顏色: 彩色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.