
NEW
22英寸金色波浪卷发合成假发,带刘海,长卷发假发,适合日常佩戴、派对、角色扮演、万圣节、圣诞节等场合,可作礼物。
SKU: sb260415120291963228963
Price and availability
HK$135.23
假髮長度
22 inch
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

22 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Gold |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 225 g |
| 長度 | 55 cm |
| 頭圍 | 53-58 cm |
| SKU | sb260415120291963228963 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.