Author: M***m
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: ❤️
顏色: 藍色

起價
128GB
256GB
6GB
| Material | Aluminum Alloy |
| Screen Resolution | 2360*1640 |
| Color | Blue |
| Screen Size | 11" |
| Operating System | iPadOS |
| CPU Brand | Apple |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3481 |
| Screen Size Range | 11" & Larger |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 8000-8999mAh |
| Network | None |
| SKU | se260121154174888273075 |
Overall Rating: 5.00/5
Author: M***m
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: ❤️
顏色: 藍色